luni, 7 ianuarie 2013

Această pisică este linguşitoare. M-a rugat să-i dau un biscuit.

2 comentarii:

  1. Hello! Am trecut de mai multe ori pe aici, cu toate că nu mă ştiţi. Ce se întâmplă de nu mai postează nimeni nimic??

    O primăvară frumoasă şi călduroasă!! :)

    RăspundețiȘtergere