marți, 12 martie 2013

Woah! De când nu am mai postat nimic pe aici! Nici nu îmi vine să creeeeeeed! :o În fine, trecând, mai exact ducându-mă exact la subiect, eu şi Elena suntem cam ocupaţi în perioada asta. Ea cu BAC-ul, care, de fapt, e anul viitor, iar eu cu capacitatea. Şi mâine am simulare la mate. Eu scriu. Nu îmi pasă de matematică. Yey. Măcar ştiu că o dau în bară. :)) Mrr... NU mă judecaţi, doar îmi e lene să deschid caietul să revăd formulele. Ştiţi cum se simte, nu? În fine, această postare trebuia să fie profundă, dar cine are chef de genul ăsta de postări, când ştie că mâine are simulare la mate!

2 comentarii:

  1. Woah, succes! Nici eu nu mai am mult:-s
    Ma simt de parca as fi un miel si vine Pastele:-s

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. daaaaaaa! Dar nu mai pot. Deci, dacă mă vezi cum tremur, începi şi tu! :-ss

      Ștergere