luni, 7 ianuarie 2013

miercuri, 2 ianuarie 2013

Vă sugerează ceva această poză? Pe mine mă duce oarecum cu gândul la inerţie. Sau la nepăsare. Sau poate la dezechilibru mintal, cauzat de o depresie sau de o psihoză puternică. Cine ştie, poate protagonista noastră suferă de Alzhaimer...

marți, 1 ianuarie 2013

Ciudat, dar ne simţim ca şi cum am fi morţi. Acest sentiment este perceput în apă.

Risipire

Şi când porţelanul este corcit cu nisip... Noi ne risipim în neant, pierzându-ne specia