joi, 21 martie 2013
marți, 12 martie 2013
Woah! De când nu am mai postat nimic pe aici! Nici nu îmi vine să creeeeeeed! :o
În fine, trecând, mai exact ducându-mă exact la subiect, eu şi Elena suntem cam ocupaţi în perioada asta. Ea cu BAC-ul, care, de fapt, e anul viitor, iar eu cu capacitatea.
Şi mâine am simulare la mate. Eu scriu. Nu îmi pasă de matematică. Yey. Măcar ştiu că o dau în bară. :))
Mrr... NU mă judecaţi, doar îmi e lene să deschid caietul să revăd formulele. Ştiţi cum se simte, nu? În fine, această postare trebuia să fie profundă, dar cine are chef de genul ăsta de postări, când ştie că mâine are simulare la mate!
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
