Codurile noastre de lumină ne reprezintă pe deplin. Suntem ţesuţi din sentimente, remuşcări şi absurd...
Hello! Am trecut de mai multe ori pe aici, cu toate că nu mă ştiţi. Ce se întâmplă de nu mai postează nimeni nimic??O primăvară frumoasă şi călduroasă!! :)
Pai, nu prea avem timp, dar pentru tine, vom mai posta! ^_^
Hello! Am trecut de mai multe ori pe aici, cu toate că nu mă ştiţi. Ce se întâmplă de nu mai postează nimeni nimic??
RăspundețiȘtergereO primăvară frumoasă şi călduroasă!! :)
Pai, nu prea avem timp, dar pentru tine, vom mai posta! ^_^
Ștergere